Division 1 2016/17 Fixtures & Results

  Home Team   Away Team
       
Thu 03 Nov Team Cup - Round 1   Team Cup Round 1
       
Thu 10 Nov Boot A 15  v  0   Cannie Man B
Thu 10 Nov Silver Birch   4  v  11 William Twigg C
Thu 10 Nov The Goose   P  v  P   William Twigg B
Thu 10 Nov Cricketers B 15  v  0   Oak Acorns
Thu 10 Nov The Boot B   v   Bye
       
Thu 17 Nov Boot A 10  v  5   Silver Birch
Thu 17 Nov Cannie Man B   v   Bye
Thu 17 Nov Oak Acorns   0  v  15 Boot B
Thu 17 Nov William Twigg B    3  v  12  Cricketers B
Thu 17 Nov William Twigg C   8  v  7   The Goose
       
Thu 24 Nov Silver Birch   9  v  6   Cannie Man B
Thu 24 Nov The Goose  7  v  8  Boot A
Thu 24 Nov Cricketers B 11  v  4   William Twigg C
Thu 24 Nov Boot B   7  v  8   William Twigg B
Thu 24 Nov Oak Acorns   v   Bye
       
Thu 01 Dec Boot A  2  v  13 Cricketers B
Thu 01 Dec Cannie Man B 6  v  9 The Goose
Thu 01 Dec Silver Birch   v   Bye
Thu 01 Dec William Twigg B 15  v  0   Oak Acorns
Thu 01 Dec William Twigg C 10  v  5   Boot B
       
Thu 08 Dec Team Cup Round 2   Team Cup Round 2
       
Thu 15 Dec The Goose   9  v  6   Silver Birch
Thu 15 Dec Cricketers B   15  v  0     Cannie Man B
Thu 15 Dec Boot B   8  v  7   Boot A
Thu 15 Dec Oak Acorns   0  v  15 William Twigg C
Thu 15 Dec William Twigg B   v   Bye
       
Thu 22 Dec Boot A   15  v  0    Oak Acorns
Thu 22 Dec Cannie Man B   8  v  7  Boot B
Thu 22 Dec Silver Birch   3  v  12 Cricketers B
Thu 22 Dec The Goose   v   Bye
Thu 22 Dec William Twigg C 11  v  4   William Twigg B
       
    Christmas  
       
Thu 05 Jan Cricketers B 12  v  3   The Goose
Thu 05 Jan Boot B   8  v  7   Silver Birch
Thu 05 Jan Oak Acorns   0  v  15 Cannie Man B
Thu 05 Jan William Twigg B   7  v  8   Boot A
Thu 05 Jan William Twigg C   v   Bye
       
Thu 12 Jan Boot A   5  v  10 William Twigg C
Thu 12 Jan Cannie Man B   7  v  8   William Twigg B
Thu 12 Jan Silver Birch 15  v  0   Oak Acorns
Thu 12 Jan The Goose   8  v  7   Boot B
Thu 12 Jan Cricketers B v Bye
       
Thu 19 Jan Team Cup Round 3   Team Cup Round 3
       
Thu 26 Jan Boot B   9  v  6   Cricketers B
Thu 26 Jan Oak Acorns       0  v  15     The Goose
Thu 26 Jan William Twigg B   v   Silver Birch
Thu 26 Jan Cannie Man B   7  v  8   William Twigg C
Thu 26 Jan Boot A   v   Bye
       
Thu 02 Feb Cannie Man B   9  v  6   Boot A
Thu 02 Feb William Twigg C   10  v  5     Silver Birch
Thu 02 Feb William Twigg B 8  v  7 The Goose
Thu 02 Feb Oak Acorns   0  v  15 Cricketers B
Thu 02 Feb Boot B   v   Bye
       
Thu 09 Feb Catch Up Week   Catch Up Week
       
Thu 16 Feb Silver Birch   8  v  7   Boot A
Thu 16 Feb Cannie Man B   v   Bye
Thu 16 Feb Boot B 15  v  0   Oak Acorns
Thu 16 Feb Cricketers B   10  v  5     William Twigg B
Thu 16 Feb The Goose   7  v  8   William Twigg C
       
Thu 23 Feb Cannie Man B  0  v  15 Silver Birch
Thu 23 Feb Boot A   6  v  9   The Goose
Thu 23 Feb William Twigg C   7  v  8   Cricketers B
Thu 23 Feb William Twigg B   10  v  5     Boot B
Thu 23 Feb Oak Acorns   v   Bye
       
Thu 02 Mar Team Cup Semis   Team Cup Semis
       
Thu 09 Mar Cricketers B   8  v  7  Boot A
Thu 09 Mar The Goose   15  v  0    Cannie Man B
Thu 09 Mar Silver Birch   v   Bye
Thu 09 Mar Oak Acorns   0  v  15 William Twigg B
Thu 09 Mar Boot B   10  v  5     William Twigg C
       
Thu 16 Mar Silver Birch   8  v  7   The Goose
Thu 16 Mar Cannie Man B   0  v  15 Cricketers B
Thu 16 Mar Boot A   v   Boot B
Thu 16 Mar William Twigg C 15  v  0   Oak Acorns
Thu 16 Mar William Twigg B   v   Bye
       
Thu 23 Mar Oak Acorns   0  v  15 Boot A
Thu 23 Mar Boot B   15  v  0     Cannie Man B
Thu 23 Mar Cricketers B   8  v  7   Silver Birch
Thu 23 Mar The Goose   v   Bye
Thu 23 Mar William Twigg B   v   William Twigg C
       
Thu 30 Mar Catch Up Week   Catch Up Week
       
Thu 06 Apr The Goose   3  v  12 Cricketers B
Thu 06 Apr Silver Birch   9  v  6  Boot B
Thu 06 Apr Cannie Man B   V  v  V   Oak Acorns
Thu 06 Apr Boot A   P  v  P   William Twigg B
Thu 06 Apr William Twigg C   v   Bye
       
Thu 13 Apr William Twigg C   v   Boot A
Thu 13 Apr William Twigg B  15  v  0   Cannie Man B
Thu 13 Apr Oak Acorns   0  v  15 Silver Birch
Thu 13 Apr Boot B   2  v  13 The Goose
Thu 13 Apr Cricketers B   v   Bye
       
Thu 20 Apr Cricketers B   v   Boot B
Thu 20 Apr The Goose   v   Oak Acorns
Thu 20 Apr Silver Birch    v   William Twigg B
Thu 20 Apr William Twigg C   v   Cannie Man B
Thu 20 Apr Boot A   v   Bye
       
Thu 27 Apr Catch Up Week    
       
Thu 04 May Team Cup KO    
  Finals